Montaż lunety seria B DEFTAR / SM-B-D30/H38/20MOA-80/130-BLK
  • szt.
Montaże lunet
Montaż lunety – seria B: SM-B-D30/H38/20MOA-80/130-BLK
Podstawowe parametry montażu (zależnie od wariantu):
  • Rozstaw obejm (wymiar wewnętrzny) – 80 mm,
  • Rozstaw obejm (wymiar zewnętrzny) – 130 mm,
  • Wysokość osi celownika nad szyną picatinny – 38 mm,
  • Pochylenie montażu – 20 MOA,
  • Średnica montażowa - Ø30 mm